fallback-image

Powierzchnia winylowa jest świetnym rozwiązaniem także zimą, ponieważ jest przyjemna, ciepła w dotyku a także miękka.

Podłogi winylowe są popularne na rynku, ponieważ zapewniają znakomitą atmosferę w pomieszczeniach. Posiadają również sporo innych, pozytywnych aspektów. Można pośród nich wspomnieć możliwość niesamowicie szybkiego montażu, na co pozwalają odpowiednie zatrzaski. Dlatego do zamontowania paneli z winylu nie trzeba wykorzystywać fachowych narzędzi, natomiast możemy to uczynić wręcz własnymi rękoma.

Panele z winylu LAYRED EIR zapewniają wysoki komfort jednostką, które uwielbiają chodzić w mieszkaniu gołymi stopami. Winylowa podłoga jest doskonałym rozwiązaniem także podczas zimy, dlatego, że jest ciepła w dotyku oraz miękka. Chodzenie po niej to faktycznie radość. Podłoga winylowa charakteryzuje się również łatwą pielęgnacją. Takie panele są odporne na kurz i wodę, a ich pielęgnowanie polega wyłącznie na odkurzaniu oraz przecieraniu mopem. Trzeba to robić regularnie, a będą nam służyć wiele lat.

Winylowe panele MODULEO EIR są wszechstronne i można je położyć w każdym domu. Są wytrzymałe, za sprawą czego ich montaż wręcz w wilgotnym pokoju nie stanowi przeciwwskazania. Panele winylowe posiadają specjalną warstwę wierzchnią powodującą, że są wysoko odporne na nacisk, dlatego mogą być bez problemu montowane w wnętrzach intensywnie eksploatowanych.

Winylowe panele LAYRED EIR są zrobione z polichlorku winylu, a zatem surowca syntetycznego stosowanego, na przykład do tworzenia gramofonowych płyt. Są wykonane z kilku warstw i powykańczane poliuretanem. Stwarza to podwyższenie jakości powierzchni. Kluczową różnicą w odniesieniu do zwyczajnych paneli podłogowych jest fakt, iż wzór widoczny na powierzchni jest wytłaczany dopiero na ostatniej warstwie. Poprzez to nie trzeba się martwić tym, iż faktura z upływem czasu stanie się mniej widoczna, za sprawą działania promieniowania UV lub zwykłego wytarcia.

Dzięki właściwemu przygotowaniu panele winylowe MODULEO EIR są niezwykle odporne na wszelkie zabrudzenia, poprzez co bez problemu mogą być używane w wszelkiego typu biurach, salonach albo obiektach publicznych. Na pierwszy rzut oka nie wyróżniają się od paneli tradycyjnych, ale możemy je zakupić w znacznie większej ilości kolorów. Mają również różnorodną grubość. Takim specjalnym rodzajem podłogowych paneli są winylowe płytki, które wyglądem przypominają wykorzystywane kiedyś linoleum, a zatem elastyczną wykładzinę która wykonana była z utwardzonej i specjalnie rozwałkowanej masy plastycznej. Na naszym rynku możemy znaleźć nawet panele winylowe imitujące inne wyroby, jak przykładowo stal czy też kamień, jak także panele 3D, które wyglądają niezwykle oryginalnie.

Warto podkreślić, że winylowe panele LAYRED EIR sa niezwykle trwałe. Jest to ważna zaleta jeżeli chodzi o podłogę. Materiał wykorzystany w trakcie produkcji jest odporny na wodę i jest ryso odporny, ani nie odbarwia się. Zatem winylowe panele mogą być wykorzystywane w pomieszczeniach takich jak przykładowo kuchnia czy łazienka oraz dodatkowo w wnętrzach, w których mieszkają czworonożni pupile. Są także niezwykle wytrzymałe na wszelkie usterki mechaniczne, a więc upadek jakiegoś cięższego artykułu nie grozi wymianą albo naprawieniem podłogi.

Panele z winylu MODULEO EIR to również doskonałe rozwiązanie do wnętrza w bloku, bo mają bardzo dobre właściwości jeżeli chodzi o akustykę. Jest to zwłaszcza istotne w blokach z wielkiej płyty, gdzie dosłownie chodzenie w butach często może powodować efekt uporczywego stukania. Prócz tego panele winylowe mają właściwości antypoślizgowe, a zatem są w pełni bezpieczne dla pociech lub osób w podeszłym wieku.

admin

Related Posts

fallback-image

Podłoga bambusowa znakomicie sprawdzi się w łazience.

fallback-image

Firma ubezpieczeniowa jest zobligowana umową prawną, którą podpisujemy do wypłacenia odpowiedniego.

fallback-image

Skierujmy nasz wzrok ku iglakom, które bardzo często są formowane w najróżniejsze kształty.

fallback-image

Gotowe rolety są znacznie mniej trwałe i szybciej ulegają zużyciu.

No Comment

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *